KONST / Litografier / Färglitografi 17102141
nr 1710 2141
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Signerad, numrerad 223/290, ”Spader Diva” ur Casinosviten. Färglitografi. Bladets mått: 56x86 cm, yttermått inklusive ram: 74x103
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 16 juni 2025
kl 20:02:29
15/6 08:34:02
1.500 kr
16/6 18:41:24
16 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer